Bize Ulaşın : +90 216 486 11 12-13

HAKKIMIZDA

Aktuğ Denizcilik

AKTUĞ DENİZCİLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. 12 yıllık gemi işletmeciliği ve kiralama geçmiş tecrübesiyle  2002  yılında kurulmuş,deneyim ve tecrübesini her geçen yıl artırarak profesyonel kadrosuyla gelişen teknolojik şartlara ayak uydurmuş ve bu sayede sektöründe güvenilir ve saygın bir marka olmuştur.

Dürüst ve başarılı geçmişi ile sahip olduğu deneyim,tecrübe ve risk yönetimi ile yük ve gemi sahiplerinin  çözüm ortağı olmuş , kazanç odaklı değil başarı odaklı bir politikayla bugünlere gelmiştir.Yeni regülasyonlara adaptasyon,her operasyon sonucunda öğrenilen farklı iş tecrübeleri ve kazanılan uluslararası deneyim ile sürekli kendimizi güncel tutmaktayız.

Faliyet gösterdiği  kuru ve dökme yük taşımacılığı sektöründe gemi kiralama,proje taşımacılığı,deniz yolu aktarmalı tren/hava yolu taşımacılığı ve gemi acenteliği alanlarındaki organizasyonlarını limanlardaki sakin deniz ve havaya göre değil olası en ağır deniz şartlarına göre aldığı önlemler , deniz tecrübesi ve işletmecilik birikimiyle müşterilerinin maddi menfaatlerinide gözeterek başarıyla gerçekleştirmiş olmanın verdiği  güven ile faaliyetlerini artırarak devam ettirmektedir.

Şirket politikamız;  denizcilik sektöründeki faaliyet gösterdiği tüm alanlarda  ilişki içerisinde bulunduğu firmalar nezdinde saygın ve güvenilir kurumsal kimliği bulunan bir şirket olarak,hukuki ve ticari düzenleme ve uygulamalara entegre olarak,kaliteden taviz vermeyecek şekilde asgari maliyet ile optimum verimlilik, müşteri memnuniyeti ve kar temin etmek suretiyle faaliyette bulunmak ve bu faaliyetleri iyileştirmektir.

© 2015. Aktuğ Denizcilik Tüm hakları saklıdır.